Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Somon Dna Aşısı

Somon Dna Aşısı, saf hyaluronik asit ve somon balığı spermleri ile ciltteki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran bu uygulama, içerdiği moleküller ile hücre yenilenmesine destek olarak cildi tekrar eski sağlıklı ve genç görünümüne kavuşturan bu aşı, son yıllarda sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Somon dna aşısını tek başına uygulatabileceğiniz gibi Prp, ip ile germe uygulamaları, Botoks ve dolgu uygulamaları, lazer uygulamaları ile birlikte uygulattığınız taktirde, zengin ve daha etkili ve sonuç da elde edebilirsiniz.

Zamanla ciltte meydana gelen gözenek açılmaları, matlaşmalar ve ince çizgiler, Somon dna aşısı ile giderilmekte, güneşin sebep olduğu çöküklük ve yaşlılık hali de ortadan kaldırılmaktadır. İşlem aynı zamanda, cilde kaybetmiş olduğu nemi tekrar kazandırır.

İçeriğindeki somon balıklarından sağlanan serum, minik minik derinin altına nüfuz ettirilir. Uv ışınlarının, alkol veya sigaranın da ciltte sebep olduğu olumsuz etkiler, protein kayıpları giderilir. Gün geçtikçe etkisi artmaya başlayan uygulama, cildi giderek gençleştirir ve hücrelerin yenilenmesini sağlar. Cilt parlak bir görüntüye kavuşur, aydınlanır, nem oranı artar, cilt kalitesi yükselir, işlemin içerdiği vitamin takviyeleri de cildin eksiklerini kapatır.

Somon dna aşısı Bu doğal onarma işlemi, alerjik belirtiler göstermez, herkes tarafından uygulanabilir. Ancak diyabet hastalığı olanlar, damar tıkanıklığı olanlar, felç geçirenler, kan pıhtılaşma sorunu yaşayanlar, hamileler, kalp hastalığı bulunanlar, aşıyı uygulamazlarsa yararlarına olur. Bu rahatsızlıklara sahip kişilerin mutlaka doktor kontrolü ile Somon dna aşısı yaptırmaları gerekmektedir.

Somon dna aşısı uygulanmadan evvel cilt iyice temizlenir ve lokal anestetik bir krem ile uyuşturulur. 20 dakika sonra krem etkisini gösterir ve aşı, 1,2 santim aralarla cilde enjekte edilmeye başlanır. 10-20 dakika gibi kısa bir sürede sonlanan aşı, hastanın cildinin durumuna ve ihtiyacına yönelik olarak minimum 3 seans uygulanır. 6 seansa kadar uygulanması da mümkündür. 6 seans uygulandığında, sonuçlar da aynı ölçüde daha iyi olmaktadır.

Somon dna aşısı genelde yılda 2 kür şeklinde uygulanması tavsiye edilen yöntemde sonuçlar oldukça kalıdır ve oluşan canlılık, gençlik hali, uzun vadede devam etmektedir. Cilt gençleştirme ve yaşlılık karşıtı uygulamalardan en yenisi ve en yükseleni olan aşı, yalnızca yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmadığı, cildi yenileyip canlandırdığı, nem oranını düzenleyip eksik protein ihtiyacını giderdiği için de sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca kısa süreli bir işlem olması, hastaya dayanılmaz acı ve ağrılar vermemesi de popülerliğini arttırmıştır. Ankara Somon dna aşısı fiyatları vb. sorularınız için bizlerle iletişim kurarak sorulanızı iletebilirsiniz.