Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ankara Meme Büyütme

Ankara Meme Büyütme

Meme Büyütme, birçok kadın ve erkek tarafından, estetik görünüm amacıyla ve sağlıklı göğüs kısımlarına sahip olmak amacıyla yapılan işlemdir. Alanında uzman doktorlar tarafından yapılan ve tamamen kaliteli bir şekilde yürütülen bu süreçte, estetik görünüm oldukça önem arz ediyor. Küçük göğüslü yapıdan kurtulmak ve kısa sürede çok daha güzel görünen, fizik ile simetrik oranlara sahip büyüklükte görünen göğüslere sahip olmak için Ankara meme büyütme bünyesinden hizmet alınabilir.

Tamamen uzmanlık gerektiren bir alan olduğu için, sertifikası, diploması ve deneyimli yaşına bağlı doktorlarla çalışmak da her zaman çok önemlidir. Hem erkekler için hem de kadınlar için uygulanması normal ve geçerli olan bir işlemdir. Öncesinde ve sonrasında gerekli tüm bilgilendirmeler doktorlar tarafından hastalara yapılır ve başından sonuna kadar tüm süreç dikkatle yürütülür.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Uzman doktorlar ile çalışmalarına devam eden Ankara meme büyütme işlemleri, küçük göğüslere sahip olduğunuzda ya da belirli faktörlere bağlı şekilde göğüslerde minimal ya da maksimum seviyede kayıplar yaşandığında da büyütme estetiği yapılabilir. Tamamen Sağlık Bakanlığı tarafından onay alan malzemeler ve yöntemler kullanılarak yapılan bir operasyondur.

Alanında deneyimli olan ve yaptığı her operasyonla uzmanlığını bir kez daha kanıtlayan doktorlarla tanışabilirsiniz. Ankara meme büyütme estetiği her zaman ve her yerden başvuru yapacağınız geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenle tereddüt etmeden, tüm süreci çok net bir şekilde takip edebilirsiniz. Göğüslerde toparlanma amacıyla da büyütme estetiği yapılabilir.

Meme Büyütme Kimler Olmalı?

Her estetik operasyonda olduğu gibi Ankara meme büyütme kapsamında da yaş sınırı mevcuttur. 18 yaşını dolduran ve ihtiyacı olan herkes bu işlemi yaptırabilir. Ancak sağlık açısından herhangi bir probleme sahip olmayan ve her zaman sağlığından emin olan kişilere, daha gönül rahatlığıyla estetik işlemler yapılabilir.

İlginizi Çekebilir  Ankara Jinekomasti

Göğüsleri küçük olanlar, kombinlerini göğüs kısmına bir türlü oturtamayanlar, göğüslerinin küçüklüğünden ötürü cinsel yaşamda hem kendini hem de partnerini tatmin edemeyenler büyütme estetiği mutlaka yaptırmalıdır. Sağlık açısından hiçbir zararı ya da yan etkisi bulunmayan bu işlem öncesinde ve sonrasında uyulması gereken kurallar ve ipuçları da en detaylı şekilde hastalara iletilir.

Meme Büyütme Öncesi

Estetik operasyon geçirmeden önce fiziksel ve zihinsel anlamda hastalar mutlaka hazırlık sürecine girmelidir. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken her husus en ince ayrıntısıyla hastalara iletilir ve uyum sağlamalarında yardımcı olunur. Ankara meme büyütme öncesinde de uyulması gereken bazı önemli noktalar mevcuttur. Öncelikle sigara ve alkol gibi maddelerin tüketimi en aza indirilmeli ve hatta mümkün olduğu takdirde tamamen bırakılmalıdır.

Son bir ay içerisinde düzenli bir şekilde uykuya gidilmeli ve oldukça sağlıklı beslenmeye de dikkat edilmelidir. Aynı zamanda bol bol sıvı tüketimine ve bu sıvıların doğal içerikli olmasına da özen gösterilmelidir. Bedensel olarak güçlenmeye dikkat edilmeli ve psikolojik olarak da stresten, kaygı, endişe ve korku gibi duygu ve düşüncelerden uzak durulmalıdır.

Meme Büyütme Sonrası

Bütün estetik operasyonlar sonrasında olduğu gibi Ankara meme büyütme sonrasında da dikkat edilmesi gereken en büyük hususlardan biri, göğüslerin üzerine yatılmamasıdır. Bir süre göğüslerin üzerine yatılmamalı ve rutin olarak sırt üstü yatmaya özen gösterilmelidir. Göğüslere çok sıcak ya da çok soğuk ısının temas etmemesine de özen gösterilmelidir.

Meme Büyütme Hazırlık Detayları

Tüm estetik operasyonların öncesinde detaylı bir şekilde hazırlık yapılır. Ankara meme büyütme işlemi öncesinde de detaylı hazırlıklar yapılır. Hastaya uygulanacak olan lokal anestezi ya da genel anestezi hakkında bilgi verilir. Operasyon esnasında gelişebilecek komplikasyonlara dair bilgi verilir. Operasyonda nasıl bir yol izleneceği ve iyileşme sürecinde nelere dikkat edileceği konusunda da bilgilendirme yapılarak hem fiziksel manada hem de psikolojik mana hazırlık başlar.

İlginizi Çekebilir  Ankara Meme Dikleştirme

Meme Büyütme Kullanılan İmplant Çeşitleri

Göğüslerin yapısına bağlı olarak kullanılacak olan yöntem ve implantlarda değişiklik meydana gelebilir. Ankara meme büyütme cerrahisinde kullanılan iki yöntem mevcuttur. Birinci yöntemde göğüslere silikon ya da sünger madde yerleştirilir. İstenilen boyutlarda hazırlanan bu silikon ya da sünger maddelerin en az 6 ayda bir kontrolleri sağlanır. Diğer yöntem ise göğüs bölgesine alt kısımdan dolgu enjekte edilmesidir. Dolgu maddesi tıbbi bir madde olarak temin edilir ve göğüslere enjekte edilerek oldukça hoş bir görünüm sağlanır.

Göğüs Büyütme Kullanılan Silikonlar Nelerdir?

Göğüslerin hem doğal bir görünüme hem de istenilen boyutlara kavuşabilmesi için Ankara meme büyütme işlemleri büyük bir titizlikle yürütülüyor. Büyük göğüslere sahip olmak hiç zor olmadığı gibi doğal görünen büyüklüğü elde etmek de hiç zor değildir. Bu alanda kullanılan silikonlar özel olarak tasarlanan ve tamamen kişiye özel boyutlarda hazırlanan silikonlardır. Sağlık açısından bir zararı da bulunmaz.

Meme Büyütme Sonuçları Nelerdir?

Göğüslere takılan silikon maddeler sonucunda ya da enjekte edilen dolgu maddesi sonucunda büyümeler meydana gelir. Ankara meme büyütme estetik ekibi bu alanda uzmanlığını en güzel şekilde gözler önüne sermeye devam ediyor. Sonuçları oldukça başarılıdır.

Meme Büyütme Riski Var Mıdır?

Yaş grubuna bağlı olarak risk olup olmadığına uzman doktorlar net bir şekilde karar verirler.

Ankara Meme Büyütme Fiyatları 2022

Yapılan işleme bağlı olarak Ankara meme büyütme fiyatları 2022 yılında farklılıklar meydana gelebilir. Bu bakımdan dolayı hemen danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.