Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Dermamelan

Dermamelan, bir leke maskesi olarak da adlandırılan, yüzde oluşan lekelerin büyük çoğunluğundan arındırmayı hedefleyen bir maske olarak da bilinmektedir. Ciltte bulunan melanin dokusunun zaman içerisinde güneş ve benzeri faktörlerle artması sonucunda ortaya çıkan lekeleri azaltmak adına kullanılan hafif soyucu ve melanin parçalıcı içeriğe sahip etkili bir tedavi yöntemi olarak da bilinmektedir. İçerdiği formül özel ve gizli olduğundan herangi bir başka maske ya da yöntemle etkinlik bakımından kıyaslanmaz. sonuçları etkin ve kalıcıdır. Doğru kremlerle uzun süre lekesiz bir cilt sürdürülebilir. Bilinen etkili, zararsız, yan etkisi olmayan üstün bir yöntemdir dermamelan ve cosmelan leke tedavisi.

Dermamelan Maske Leke Tedavisi

Genel olarak cilt uzmanlarının ve doktorların ameliyatsız leke geçirme de etkili olması nedeniyle tavsiye ettikleri bir maske olarak bilinen Dermamelan’ın içerisinde, enzimatik tirozinaz enzimleri yer almaktadır. Belirtilen enzimlerle derinin baskılanmasını, deri içerisinde bulunan melanın enziminin azaltılarak lekelerin giderilmesine yardımcı olunması adına üretilmiş, oldukça etkili bir maske olarak da bilinmektedir.

Günümüzde bireyler güzelleşmek ve kendini daha iyi hissetmek adına birbirinden farklı yöntemleri kullanmaktadırlar. Kullanılan yöntemlerin başında ise lazer tedaviler ve estetik ameliyatlar gelmektedir. Dermamelan mask oldukça ismini duyurmuş bir leke kremi olarak, ameliyatsız ve minimum hasarla leke tedavisinde yardımcı olmaktadır.

Leke tedavisinin en etkili geçirici yöntemlerinden bir tanesi olarak düşünülen Dermamelan maske ve Cosmelan maske leke tedavisinde önerilmektedir. Uzman doktor maskeyi uygular ve 6-12 saat arası yüzde kalır. Ilık su ile süre sonunda temizlenir. İlk bir hafta kızarıklık ve pul pul dökülme olur. Olumlu etkiler bir hafta içinde görülmeye başlanır. Sıradan bir kozmetik gibi düşünülmemeli mutlaka uzman hekim tarafından önerilerek yapılmalıdır. Leke tedavisi Ankara’da Dermamelan fiyatları, uygulamayı yapacak doktorun ve kliniğin belirleyici olacağı bilinmelidir.

İlginizi Çekebilir  Ameliyatsız Kol Germe