Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Velashape

Velashape; Günümüzde bireyle daha güzel gözükmek ve kendilerini daha iyi hissetmek adına birbirinden farklı işlemler uygulatmaktadırlar. Ancak bu işlemleri uygulatırken acısız ve ağrısız yöntemler kullanmak isteyen bireyler olduğu gibi ameliyat izinden rahatsız olan ve ameliyatsız gençleşme yöntemleri arayan kadınlarda bulunmaktadır.

Bu noktada ise Velashape bireylerin isteklerini gerçekleştirmekte, ameliyatsız bireylerin vücutlarındaki belirli bölgelerde germe operasyonları uygulamaktadır. Estetik cerrahiye alternatif olarak gösterilen bu cihaz ile bireyler, germe işlemlerinin yanında sıkılaşma, incelme ve selülit tedavisi gibi işlemleri de yapabilmektedirler. Tamamen ameliyatsız ve operasyona gerek duymayan gerçekleştirilen işlemler de radyofrekans ve masaj etkisinden faydalanılmaktadır.

Velashape Uygulama Alanları

  • Yüzü germe
  • Kolu germe
  • Boyun ve Dekolte bölgesinde
  • Selülitlere ve Sarkmalarda

Velashape Özellikleri ve Uygulama İşlemleri

Oldukça ses getiren bir cihaz olan ve Türkiye’ye gelmesinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen ses getiren velashape, birbirinden farklı 4 enerjiyi kullanarak bireylerin kusurlu bölgelerini düzeltmeyi amaçlamaktadır. önceki yıllarda Velashape 1 çıkarılmış, kısa süre içerisinde tüm dünyaya ses getirince 2 ve 3. Versiyonları da firma tarafından üretilmiştir. Radyofrekans enerjisinin en yoğun olarak verildiği Velashape 3 cihazında, bireylerin üç seans gibi kısa bir sürede sonuç almaları adına birbirinden farklı teknolojik gelişmeler kullanılmış durumdadır.

daha öncesinde çıkan modellerine göre daha hızlı ve güçlü hizmet veren Velashape 3 modelinde, rakyoaktif madde sayısı attırılarak düzeltilecek bölgedeki dokuların en hızlı şekilde harekete geçirilmesine yardımcı olunmaktadır.

Velashape ile Ameliyatsız Yüz Germe Uygulaması

Velashape cihazı ile bireylerin ve özellikle kadınların en çok tercih ettikleri uygulama, yüz gerdirme işlemidir. Zaman içerisinde yıpranan, yaşlanma ya da hızlı kilo alıp verme ile deforme olan yüzünü gerdirmek isteyen bireyler cerrahi müdahaleler yaptırmaktan çekinmektedirler.

Hem yüzde iz kalma riski hem de ameliyat riski nedeni ile günümüzde pek çok birey Velashape cihazını kullanmaya başlamış durumdadır.  Bi- polar radyo frekansı  ile yüz üzerinde gerginlik ve toplanma hissi yaratmayı amaçlayan cihazda, genellikle yüz gerdirme operasyonları 4-6 seans arasında etkili olmaktadır. Yüzde herhangi bir yaraya ya da çizgiye sebep olmayan Velashape ile bireylerin cilt altındaki hücreleri canlandırılarak kendini yenilemesine yardımcı olunmakta ve derisinin de gerginleşmesine zemin hazırlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Dermapen

Velashape ile Ameliyatsız Kol Germe İşlemi

Velashape cihazı kullanılan bir diğer bölge ise kollardır. Aşırı kilo alımı ya da verimi ile birlikte bireylerin kollarında deformasyon meydana gelmekte ve sarkmalar oluşmaktadır. Bu sarkmaları önlemek amacıyla kullanılan cihazda, kolların daha dinamik ve sıkı bir görüntü alması adına belirli seanslar düzenlenmektedir.

Anti aging cihazı olarak adlandırlan Velashape’de kollardaki selülit görüntüsününde geçmesine yardımcı olunurken, oldukça az seans ile kolların daha sıkı görünmesine yardımcı olunmaktadır. Yağ hücrelerine etki ederek, gerekli titreşimler ve radyo aktif dalgalar ile yağların parçalanmasına ve derinin toparlanmasına yardımcı olan Velashape’i 20 yaş üzerinde pek çok kadın kullanabilmektedir.

Velashape Ameliyatsız Boyun ve Dekolte Gerdirme İşlemleri

Özellikle kadınlarda, boyun ve dekolte bölgeleri, yaşlanma belirtilerinin en aktif olarak görüldüğü bölgeler olarak bilinmektedir. Kilo alıp verme ya da yıpranma nedeniyle pek çok kadında boyun bölgesinde sarkmalar meydana gelirken, dekoltesinde ise çizgiler ortaya çıkmaktadır.

Bu durumun ameliyatsız tedavi yöntemlerinden bir tanesi olan Velashape, yaklaşık olarak 3 seans içerisinde kadınlarda oluşan boyun ve dekolte bölgelerindeki sarkmaları ve kırışıklıkları önlemektedir.  Özellikle dekolte bölgesinde vakumlu masaj sistemi ile birlikte oldukça etkili bir sonuca ulaşılmaktadır. Radyo frekans gücü seanslara göre arttırılan ve deri altındaki dokuların iyileşmesi adına çeşitli masajlar uygulanan cihaz ile birlikte özellikle boyun bölgesinde sarkmalar en aza indirilmektedir.